Introduction

Введення

Майже в кожній країні по всьому світі телебачення стало домінуючим середовищем для передачі інформації, комерційних комунікацій та розваг. Це призвело до постійно зростаючого бажання телемовників, рекламодавців та рекламних агенцій мати точну, послідовну та детальну інформацію про телевізійну аудиторію.

Nielsen TAM Україна (вимірювання ТВ аудиторії) є спеціалізованою гілкою в дослідженнях засобів масової інформації, що детально інформує про кількісні (розмір) та якісні (характеристики) показники поведінки телевізійного перегляду по телевізору та персональному комп`ютеру в Україні.

Оскільки споживачі вимагають більше контенту на все більшій кількості каналів та пристроїв, Nielsen прагне забезпечити повне розуміння аудиторії всіх медійних джерел та забезпечити найвищу якість результатів вимірювання того, що дивляться люди в Україні.

Історія

В 2013 році Індустріальний Телевізійний Комітет замовив компанії Nielsen TAM Україна дослідження з вимірюванні ТВ аудиторії. Контракт був укладений на 5 років. ТВ Панель базується на загальнонаціональній вибірці з 3740 домогосподарств,  куди включені 2540 домогосподарств (раніше 1600) в містах з населенням більш ніж 50 тисяч та 1200 домогосподарств (раніше 940) в містах з населенням менш ніж 50 тисяч. В грудні 2013 року клієнти ТВ Панелі почали отримувати тестові дані за новою ТВ панеллю.

Щоб дізнатись більш про ТВ Панель та переглянути відео ролик, перейдіть за посиланням 

Щоб дізнатись більш про NilesenUkraine, перейдіть за посиланням

  

Конфіденційність

В Nielsen TAM Україна ми збираємо різні типи інформації на основі панелі або дослідження, в яких ви приймаєте участь , та захищаємо її. Ми не використовуватиме ваші особисті ідентифікаційні дані для реклами, промоутингу товарів або послуг безпосередньо для вас; та ми не дозволяємо своїм клієнтам взаємодіяти з вами напряму. Якщо ви маєте бажання зрозуміти, як Nielsen зберігає конфіденційність своїх учасників панелі та досліджень, перейдіть на сторінку з частими питаннями про Конфіденційність Панелі.